Forlong Medical is een van de toonaangevende professionele leveranciers voor medische disposables van hoge kwaliteit, opgericht in 2010. Forlong Medical biedt uitstekende klantenservice en ondersteuning voor haar complete assortiment.
U bevindt zich hier: Huis » producten » onderhuids » I.V Cannula » Disposable Medicals I.V. Katheter met injectiepoort en vleugels

product categorie

Delen op:

Disposable Medicals I.V. Katheter met injectiepoort en vleugels

IV canule met / zonder injectieklep en met / zonder vleugels
Ons populaire IV Cannula-assortiment, gemaakt van hoogwaardig nieuw plastic, afzonderlijk steriel en blister verpakt met ongeëvenaarde kwaliteit.

Hoeveelheid:
  • FLMED

IV-canule met injectiepoort en vleugels


Kenmerken:

  • Terugslagklep voor extra medicatie.

  • Met flexibele vleugels.

  • Grootte: 14 - 26 gauge - kleurcode.

  • Gefabriceerd van knelbestendig Medical Grade Teflon.

  • Glad binnen- en buitenoppervlak - minimaliseert trauma en maakt vloeiende bewegingen mogelijk.

  • Scherpe afgeschuinde naald - twee snijkanten voor soepele penetratie.

  • Doorzichtige flashback-kamer.

  • Niet giftig.

  • Pyrogeenvrij.

  • Radio ondoorzichtig.

  • Steriel in blisterverpakking.


Grootte

I.V. CANULES
GrootteKleurID KAART.
in mm.
O.D.
in mm.
Lengte
in mm.
Waterstroom
in ml./min.
14GOranje1.72.145270
16GGrijs1.31.745180
17GWit1.11.545125
18GGroen0.91.34580
20GRoze0.81.13254
22GBlauw.0.60.92533
24GGeel.0.50.71920
26GVoilet0.40.61919


We bieden een breed scala aan producten om aan uw behoeften op medisch gebied te voldoen.Lees meer > >
Kantooruren: maandag tot vrijdag 09.00-18.00 uur, zaterdag 09.00-12.00 uur

Neem contact met ons op

SNELLE LINK

HOT PRODUCT

NIEUWS LIJN

Auteursrecht & kopie; Forlong Medical Co., Ltd Alle rechten voorbehouden.苏ICP备2020049009号-1